Polski English

O nas

 

Reklama dźwignią handlu - mówi stare przysłowie i jest ono bardzo prawdziwe. Bez dobrze przeprowadzonej promocji nie ma obecnie szans na zaistnienie na rynku. To, co nasza firma Państwu oferuje, to odmienne podejście do reklamy. Nie specjalizujemy się w prowadzeniu fan pages na Facebooku, nie sprzedajemy reklam w internecie. Uważamy natomiast, że wciąż dużo większą siłę przebicia ma reklama zewnętrzna, która dotrze do wszystkich. Szczególnie jeśli jest pomysłowa, przyciągająca wzrok i atrakcyjna dla odbiorcy. Tym właśnie się zajmujemy.

 

Jesteśmy firmą posiadającą ogromne doświadczenie w branży reklamowej. Obecnie zatrudniamy specjalistów z dziedziny poligrafii, handlu, oraz marketingu, stanowiących profesjonalną i kreatywną kadrę nastawioną na indywidualne potrzeby klienta. Zapraszamy do współpracy, jesteśmy pewni, że razem z Państwem dobierzemy właściwą do potrzeb i możliwość reklamę na balonach, bramach dmuchanych i innych nośnikach, aby marka była dobrze zapamiętana.

 

Stosujemy oryginalne i niekonwencjonalne materiały, które zaskakują efektem końcowym. A wszystko to w bardzo konkurencyjnych cenach. Na każdym etapie realizacji możemy zapewnić naszemu Klientowi kompleksową obsługę, która obejmuje fachową poradę i pomoc w zakresie wykonania projektu, wizualizacji, doboru odpowiednich środków, wydruku reklamy, oraz prac związanych z montażem i demontażem reklam.

 

Reklama na balonach? Bramach dmuchanych? Taka trafi do Państwa klienta!

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą:

 

 

 

 

 
 
Zmiany i inwestycje związane z rozwojem naszej firmy mają na celu sprostanie wymaganiom stawianym przez rynek branży reklam pneumatycznych, utrzymanie na nim silnej pozycji, ale przede wszystkim jeszcze lepsze dostosowanie się do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.
 
 
 
Wszystkie nasze produkty objęte są
 
               12 miesięczną gwarancją

 
 
Strony internetowe